איך לבחור מדפסת תלת מימד

רוצים לקנות מדפסת תלת ממד אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?

המגוון הגדול הקיים היום בישראל של מדפסות תלת ממד יצר בלבול רב בקרב בעלי עסקים ואנשים הפרטיים המעוניינים להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת הזו. המגוון הגדול של מדפסות מסוג זה קיים מתוך הצורך של עסקים וחברות ליצור מוצרים מחומרי גלם שונים כגון מתכת וחומרים פולימריים ללא צורך בהחזקת חדרי מפעל מאסיביים הדורשים תנאי תחזוקה מסוימים ותקניים. היום השימוש ב FFF Printer נהיה פשוט יותר ונגיש לכלל האוכלוסייה והמחירים ירד בהתאם בשנים האחרונות.

FFF Printer פועלת באמצעות חומר פלסטי אשר עובר חימום והתכה עם שכבה על שכבה. בשיטה זו, עלות הייצור נחשבת לנמוכה יותר וניתן לייצור דגמים גדולים ברמת דיוק גבוהה מאוד.

מדפסת FFF D3 להדפסה מהירה

אם אתם רוצים להתחיל בייצור מוצרים בשיטה הנפוצה ביותר בישראל, מומלץ לכם לקנות תחילה מדפסת FFF D3 ולהשתמש בחומרים גלם נוחים מאוד לעבוד כמו PLA או ABS. תוכלו ליצור דגמים מדויקים של מגוון מוצרים וחלקים ולהוסיף להם את הצבע הרצוי לכם לאחר גמר המוצר הסופי על ידי המדפסת, או לבחור חומרי גלם בצבעים מסוימים. שיטת ההדפסה FFF שונה משיטת ההדפסה התעשייתית הנקראת גם SLA, אשר משתמשת במקרן או בקרן לייזר לצורך מיצוק הנוזל. באמצעות חשיפה של חומר גלם לאור, הוא מתקשה ויוצר את העמידות והיציבות הנדרשים למוצרים וחלקים תעשייתיים. בשיטה זו, מומלץ להשתמש לחלקים קטנים יחסית לצורכים תעשייתיים ועסקיים.

השימוש העיקרי במדפסת FFF

מדפסות FFF בטכנולוגיית תלת ממד מספקות מענה לייצור של מגוון מוצרים ובעיקר מוצרי פלסטיקה מחומרים פולימריים. בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש גובר במדפסות ה-FFF גם בתחום התכשיטים במטרה ליצור תכשיטים מעוצבים בתהליך מהיר וקצר יותר. תכשיט בעל צורות גיאומטריות מורכבות, יכול להיות מיוצר בתהליך ידני ארוך הדורש עבודה רבה ולעומת זאת בתהליך תעשייתי, צריכה להיות כדאיות כלכלית בכדי לייצר אותו בכמויות גדולות. כאשר מעבירים את הייצור למדפסות התלת ממד, מבטלים למעשה את הצורך בייצור תעשייתי ומקצרים את תהליך העבודה של התכשיטנים.

FFF Printer מחברה יבואנית

להזמנה של FFF Printer מהטובות ביותר הקיימות היום, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המביאה אליכם את שיא הטכנולוגיה של מדפסות התלת ממד כולל את כל חומרי הגלם הטובים ביותר לייצור מוצרים פולימריים באמצעות המדפסות.

Call Now Button