הדפסת אב טיפוס

רוצים להדפיס אבטיפוס למוצרים דנטליים? הגעתם למקום הנכון!

ייצור של אבטיפוס למוצר או חלק הנדרש לעבודה שלכם, מאפשר לבצע בדיקות איכות ולספק ללקוח שלכם מוצר מוגמר ברמה גבוהה מאוד. באמצעות שימוש במדפסות תלת ממד לצורך הדפסת אב טיפוס, תוכלו לייצר אלמנטים שונים הנדרשים לעבודה בתחום הדנטלי, כמו כלים המשמשים לטיפולים שלכם ומודלים דנטליים הנדרשים לטיפול במטופלים כמו סדים ליישור שיניים ושתלים דנטליים.

יצור שתלים דנטליים באמצעות D3

הדפסת תלת ממד ברפואת שיניים מאפשרת לכם ליצור שתלי טיטניום הדומים לגיאומטריית השורש של השן שאותם הם נועדו להחליף. בתור רופאי שיניים, תוכלו לספק למטופלים שלכם התאמה מדויקת וטבעית יותר וגם תוצאה טובה יותר מבחינה אסתטית ועם עמידות מרבית לטווח ארוך של שנים. תהליך תכנון השתל צריך להתבצע בצורה מדויקת ועל ידי מדידות מותאמות למדפסת התלת ממד. לימוד התהליך מבחינתכם הוא משתלם במיוחד בטווח הארוך והוא יאפשר לכם ליצור שתלים דנטליים בתהליך מהיר ומחומר טיטניום הנחשב לאיכותי ואמין במיוחד.

יצור שתלים

תהליך יצירת שתלים דנטליים ומכשירי יישור שיניים מתחיל בסריקה של חלל הפה לקבלת הדמיה של מבנה הפה בגודלו המקורי, אותו תצרכו לבצע מול המטופל. הדמיה זו מספקת אינדיקציה מדויקת למצב הלסת והשיניים וחשוב לעשות אותה לפני תהליך ייצור השתל או הסד לשיניים. טיפול אורתודנטי במקרה זה, יהיה כולל קבלת תמונה עדכנית של מיקומן של השיניים על גבי מחשב, המשמשת לאחר מכן לביצוע השינויים הנדרשים ועיצוב כל חלק עבור כל שן בנפרד. פנייה לחברה מקצועית המתמחה ביצור שתלים, תאפשר לכם לקצר את תהליכי הייצור ולהביא לתוצאה מדויקת יותר, מה שיעניק לכל מטופל רמת טיפול גבוהה ותהליך החלמה קצר. מכיוון שמכונות ההדפסה בטכנולוגיית תלת ממד מייצרות כל מוצר שכבה אחר שכבה, ניתן להגיע לתוצאה מדויקת המקנה לכם יתרון משמעותי לעומת מרפאות שיניים אחרות.

הדפסת אב טיפוס למרפאות שיניים

להזמנת הדפסת אב טיפוס למוצרים דנטליים, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המספקת שירותי הדפסת תלת ממד למאות חברות וקליניקות בתחום הדנטלי באזורים נרחבים בארץ. צוות החברה ישמח לסייע לכם ביצירת אבות טיפוס איכותיים לצורך התאמת מוצר מוגמר עבור הלקוחות במרפאת השיניים שלכם.

Call Now Button