הדפסת חלקים לתעופה

עובדים בתחום התעופה? צריכים חלקים מותאמים אישית?

פיתוח מטוסים ומזל”טים כרוך בפיתוחים מורכבים בכדי להשיג את העיצוב האופטימלי, כאשר למשקל וחוזק החלקים יש חשיבות רבה לביצועי המטוס ולבטיחות הנוסעים שבו. טכנולוגיית הדפסה תלת ממד מתקדמת יכולה לייצר חלקים המותאמים במיוחד לתעשיות התעופה והרחפנים. בשנים האחרונות הדפסת תלת מימד הפכה לנפוצה באופן נרחב על ידי חברות תעופה וחברות רחפנים בחיפוש אחר פתרונות איכותיים ומהירים לצורכי תיקון, שדרוג ופיתוח. מדפסות התלת מימד המותאמת להדפסת חומרי מתכת, מציעות חופש גיאומטרי ואיחוד חלקים בצורה יעילה ופשוטה יחסית. טכנולוגיה זו מאפשרת ייצור של חלקים מורכבים ומדויקים, קלים במשקל ועמידים מאוד המסייעים במידה רבה לתהליכי ייצור מטוסים ומזל”טים מתקדמים ביותר. הדפסת חלקים לתעופה מתבצעת על פי תקנים נוקשים מאוד ותהליך העבודה צריך לעמוד על פי תווי תקן מקומיים ואף בין לאומיים במקרים מסוימים.

הדפסת ברגים לתעופה בהתאמה אישית

הדפסת  של אלמנטים שונים בתחום התעופה, יכולה להתבצע בצורה מותאמת אישית עבור כל חלק וחלק. אם בעבר הלא רחוק רוב החלקים לתחום התעופה יוצרו בתהליך תעשייתי של מאות או אלפי חלקים, היום ניתן לייצר כל חלק בנפרד ולחסוך את הצורך בתהליך תעשייתי מורכב במפעל. ברגים לתעופה ניתנים להדפסה בהתאמה מושלמת לגודל ולקוטר של הבורג. הברגים המשמשים את תחום התעופה מהווים בסיס לבניית מבנה מטוס בטיחותי ועמיד אשר יכול להחזיק לשנים רבות.

אוויוניקה למטוסים במחירים משתלמים

אם אתם צריכים להוסיף למערכות אוויוניקה למטוסים גם חלקים מחומרים פולימריים או מתכתיים, תוכלו להזמין אותם דרך האתר ולקבל אותם עם משלוח עד הבית. ניתן לייצר כל חלק על פי הצרכים שלכם ולבצע בדיקות בכל פיתוח על מנת להגיע לדיוק המרבי של החלק אותו אתם צריכים. בדרך זו, אתם חוסכים זמן של פיתוח וייצור באופן עצמאי ויכולים לקדם מספר פרויקטים במקביל ולסיים אותם בלוחות הזמנים שקבעתם מראש.

חברה מקצועית להדפסת חלקים לתעופה

לקבלת פרטים על הדפסת חלקים לתעופה, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום המדפסות בתלת ממד. צוות החברה כולל מומחים בתחום טכנולוגיות תלת ממד, בעלי ניסיון בפיתוח תוכניות הדפסה לחברות תעופה ורחפנים.

Call Now Button