חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד

זקוקים לחומרי גלם להדפסת D3? אתם במקום הנכון!

חומרי הגלם הפלסטיים המשמשים להדפסת תלת מימד יש מגוון מאפיינים המשפיעים הן על המאפיינים ההנדסיים שלהם והן על המאפיינים החזותיים שלהם. מאפיינים חשובים כגון חוזק ועמידות בטמפרטורות גבוהות הם חיוניים להצלחת ההדפסה ולבחירת חומר הגלם המתאים ביותר. החומרים הללו מגיעים בצורת חוט ארוך הנמס בזמן ההדפסה והופך לחומר נוזלי המשמש לבניית שכבות על גבי שכבות. ישנם סוגים שונים המיוצרים על בסיס ביו פלסטי או תרמו פלסטי וצריך לעשות את הבחירה הנכונה מבחינת גמישות החומר והחוזק שלו. חשוב לבצע הזמנה של חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד מחברה מקצועית ואמינה על מנת שהמוצרים שאתם מייצרים יהיו באיכות גבוהה ללא פשרות.

חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד

PLA, ABS וניילון 910 הם חומרים פולימרים תרמו פלסטיים המשמשים בהדפסת תלת מימד. PLA עשוי מחומר צמחי ופופולרי בעולם ההדפסה התלת מימדת בשל הידידותיות לסביבה, הקשיחות והצבע הבהיר שלו. ABS עמיד מכנית וגמיש עם דיוק גבוה ומשמש להדפסת מגוון מוצרים לרבות דגמים ותכשיטים. ניילון 910 הוא סוג ייחודי של ניילון המיועד להדפסת תלת מימד עם תכונות מכניות חזקות כמו עמידות בפני שחיקה ועמידות בטמפרטורות גבוהות, מה שהופך אותו לאידיאלי להדפסת חלקים הנדסיים, אטמים ורכיבי רובוטיקה שונים. חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד מגיעים בצבעים שונים, ואיכות ההדפסה הסופית של המוצר שלכם תלויה בבחירת חומר הגלם, הטיפול והאחסון שלו.

הזמנת חומרי גלם מיבואן רשמי

לפני בחירת חומר להדפסת תלת מימד, יש לקחת בחשבון את המאפיינים הרצויים של המוצר הסופי כגון צפיפות, חוזק ועמידות בפני תנאים חיצוניים. לקבלת תוצאות אופטימליות, מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית המייבאת את חומרי הגלם לישראל ולקבל סיוע בהתאמת חומר הגלם לסוגי המוצרים שאתם רוצים לפתח ולייצר באמצעות מדפסת התלת ממד שלכם.

חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד

להזמנה של חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לחברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. עם מעל ל-3 עשורים ניסיון בייבוא של חומרי גלם תעשייתיים, תוכלו לקבל את החומרים הפולימריים הטובים ביותר עבור מדפסת התלת ממד שלכם.

Call Now Button