חומרים פלסטיים להדפסה

מה חשוב להבין לגבי חומרים פלסטיים להדפסה

ישנם מספר סוגי חומרים פלסטיים להדפסה שנועדו למגוון שימושים שונים, הן באמצעות מכונות הדפסה תעשייתיות והן באמצעות מכונות הדפסה ביתיות. במאמר זה נתמקד במספר חומרים מרכזיים כגון, PLA ו-   ABC  בהם השימוש הוא הנפוץ ביותר. חומרים פלסטיים להדפסה מסוג PLA הם פולימרים תרמו פלסטיים המיוצרים ברובם מתירס. חומרים אלו נפוצים בעיקר לצרכי הדפסות באמצעות מכונות תעשייתיות והם נחשבים לחומרי גלם ידידותיים במיוחד לסביבה. החומריים מאפשרים עבודה נוחה ויעילה באמצעות החיבור של השכבות השונות, על מנת ליצור מודלים מדויקים במיוחד במגוון גדול של צבעים.

חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד מסוג ABC

בנוסף ניתן לראות שימוש נרחב של חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד מסוג ABS העשויים מתוצרי לוואי של נפט. חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד מסוג זה מתאפיינים במשקל קל, בהשוואה לחלופות והם מספקים רמת עמידות גבוהה יחסית. המודלים המתקבלים גמישים במידה, כך שניתן לבצע עליהם החלקה ושיוף עד לרמת הגימור המבוקשת. החיסרון של השימוש עם חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד מסוג זה הוא שהם אינם ידידותיים לסביבה. חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד נוספים הם PET ו- TPE לגביהם נרחיב בפעם אחרת.

חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד

מדפסות המתכת נמצאות בסביבה כבר מספר לא קטן של שנים, אך בעבר היה מדובר בטכנולוגיה יקרה ולכן בלתי נגישה. כיום ייצור במדפסות מתכת הופך לזול, נגיש ויעיל יותר ומחירי חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד ירדו באופן משמעותי. באמצעות חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד ניתן ליצור מוצרים חדשניים שלא ניתנים לייצור בשיטות אחרות. באמצעות חומרים מתכתיים לדפוס תלת מימד ניתן לייצר מודלים בגאומטריה מורכבת במיוחד אשר יכולים לעמוד גם בלחצים פנימיים גבוהים בתהליך הייצור.

חומרים פלסטיים להדפסה ממקור אמין ומנוסה

בין אם אתם זקוקים למגוון חומרים מתכתיים לדפוס תלת מימד או זקוקים למידע נוסף לגבי חומרים פלסטיים להדפסה הגעתם למקום הנכון. חברת כ.מ.י. סחר לתעשיות האלקטרוניקה נוסדה בשנת 1988 ועוסקת בין היתר במתן תמיכה לוגיסטית לתעשיות התעופה והחלל. תחומי ההתמחות של C.M.I כוללים, מערכות וחומרים להדפסה בתלת מימד, מערכות הרמה והנפה של ציוד קרקע, שרוולים קלועים ועוד. אתם מוזמנים ליצור קשר כאן באתר או בטלפון לקבלת מידע נוסף.

Call Now Button