יבואן מדפסות תלת מימד

מחפשים מדפסת תלת ממד איכותית?

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד זכתה לתשומת לב משמעותית בשנים האחרונות ויש לה מגוון רחב של אפשרויות מבחינה עסקית לחברות ובתי עסק בישראל. הטכנולוגיה פועלת על ידי הדפסת אובייקט תלת מימדי באמצעות שכבה על שכבה עם חומרי גלם שונים כגון אבקת מתכת וחומרים פולימריים. במקור, המדפסות הללו שימשו בעיקר בתי עסק לצורך ייצור של אבות טיפוס טכניים בלבד וכיום למכונות הללו יש שימושים רבים, החל מייצור של חלקי חילוף לתעשיית התעופה ועד בניית של מודלים לבניינים לצורך שיווק פרויקטים בתחום הנדל”ן. כיום, הדפסת תלת מימד התקדמה והפכה נגישה יותר לקהל הרחב ולכל בתי העסק בישראל באמצעות חברות יבואן מדפסות תלת מימד המספקות את המכונות הללו מהיצרנים הגדולים בעולם.

יתרונות יבוא מדפסת תלת מימד

מדפסות התלת ממד מיוצרת בטכנולוגיה חדשנית הדורשת ידע וחומרי גלם מתאימים. לייצר מדפסות מסוג זה בארץ זו השקעה עצומה ולכן יבוא מדפסת תלת מימד במקרה זה היא משתלמת הרבה יותר. בנוסף לכך, כל חומרי הגלם לצורך הדפסה הם ייחודיים וגם הם אינם מיוצרים בארץ. באמצעות פנייה לחברה מקצועית ליבוא מדפסות D3, תוכלו להזמין גם חומרי גלם פולימריים כמו PLA או אבקת מתכת לצורך ייצור אובייקטים שונים באמצעות המדפסת שלכם. בנוסף לכך, יבוא מדפסות D3 מפחית את ההוצאה שלכם מכיוון שאתם קונים ישירות מיבואן ללא פערי תיווך הקיימים בחנויות השונות.

מחירים משתלמים מיבואן מדפסות D3

על מנת שתוכלו לחסוך את ההוצאה על מדפסת תלת ממד חדשה ועל חומרי גלם איכותיים, מומלץ לכם לבצע את ההזמנה מיבואן מדפסות D3 המספק לכם גם שירות משלוחים והובלה יעיל ומקצועי עד לבית העסק שלכם. בדרך זו, אתם חוסכים זמן יקר ונהנים ממחירים שלא תוכלו למצוא בחנויות רגילות המוכרות מדפסות תלת ממד.

הזמנה מיבואן מדפסות תלת מימד

להזמנת מדפסות תלת ממד איכותיות וחומרי גלם לייצור אובייקטים ומודלים, צרו קשר עם חברת יבואן מדפסות תלת מימד המובילה בישראל – חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ! החברה פועלת כבר למעלה מ-30 שנה עם צוות מיומן ומקצועית ומביאה אליכם את שיא הטכנולוגיה של מדפסות התלת ממד במחירים משתלמים ישירות מהיבואן לצרכן.

Call Now Button