מדפסות 3D לתעשיה

מנהלים מפעל תעשייתי? זקוקים למדפסת 3D?

בבחירת מדפסת תלת מימד חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה משתלמת המספקת לכם מענה מקצועי לטווח הארוך. ישנן אפשרויות רבות כיום לפיתוח וייצור מוצרים ואחת מהן היא שימוש במדפסת תלת ממד לתעשייה. המדפסות מגיעות בגדלים שונים וניתן להתאים את משטח העבודה שלהם לאובייקטים והמוצרים שאתם מעוניינים לייצר עבור הלקוחות שלכם. חלפו הימים שבהם מדפסות תלת מימד נחשבו למושג עתידני שנראה רק בטלוויזיה. כיום, המכשירים פורצי הדרך הללו נגישים במחירים נוחים וחלקם מותאמים לעבודה משרדית וניתן להציב אותם גם על שולחנות קטנים בפינת המשרד.  עם התקדמות הטכנולוגיה, הפעלת מדפסת תלת מימד אינה דורשת עוד מומחיות מיוחדת ולכן כל אחד יכול ללמוד להשתמש בה באמצעות ההדרכה הנכונה של אנשי מקצוע בתחום.

מדפסות D3 תעשייתיות למפעלים

מדפסות 3D לתעשיה בטכנולוגיות תלת ממד, נחשבות לכלי איכותי וחזק במיוחד. אפשרויות העיצוב וייצור מוצרים הוא עצום הן מבחינת גווני הצבעים והן מבחינת האלמנטים העיצוביים, כאשר הכל מתוכנן בקפידה במחשב שלכם. ממכונה יקרה ומורכבת שמתאימה לשימוש תעשייתי, היא היום משמשת גם לבית ולמשרדים קטנים בהתאם לגודל הנדרש לפיתוח וייצור המוצר. כאשר מדובר על מפעלים גדולים, ניתן להזמין מדפסות גדולות עם משטח עבודה רחב המאפשר ליצור ולעצב מוצרים באיכות גבוהה בגדלים לא סטנדרטיים במטרה ליצור חלק או מתקן חדש בתהליך יעיל וקצר.

היתרון של מדפסות תלת הממד

חשוב לדעת כי מדובר במכשיר שפותח בפניכם עולם שלם של הזדמנויות ואפשרויות פיתוח ליצירת דגמי תלת מימד ייחודיים בכל עיצוב שעולה בדעתכם. מדפסות D3 תעשייתיות הן פתרון מושלם לייצור של חלקי מתכת וחלקים מחומרים פולימריים וניתן להשתמש בהן גם לצורך הדפסה של מוצרי אב טיפוס ולמידה של טכניקות מתקדמות להדפסה. דבר אשר היה צריך להתבצע עד לפני מספר שנים באמצעות כרסום ארוך ומלכלך, היום אפשר ליצור בצורה מהירה ונקיה.

הזמנה טלפונית למדפסות D3 לתעשיה

להזמנה של מדפסות 3D לתעשיה שלכם, התקשרו למספר הטלפון השל חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המופיע כאן באתר. צוות החברה ישמח לספק לכם את מדפסת התלת ממד המתאימה ביותר לצרכים שלכם. החברה מייבאת לישראל מגוון מוצרים לתעשייה כבר למעלה מ-30 ברציפות ומספקת נגישות למוצרים עדכניים ואיכותיים מתחום התלת ממד.

Call Now Button