מה היא הדפסת פולימרים

איך חומרים פולימרים יכולים לשמש אתכם לייצור מוצרים?

חומרי גלם פולימרים הינם חומרים גמישים המיועדים לייצור של מוצרים וחלקים והם מבוססים על הפולימר המוכר גם בשם PVC. הדפסת פולימרים באמצעות מדפסת תלת ממד יכולה להתבצע במגוון רחב של חומרי גלם כאשר 2 חומרי הגלם העיקריים לשיטת הדפסה זו הם חומר הגלם PLA וחומר הגלם ABS. בחירת חומרי גלם להדפסת פולימרים הינה קריטית במיוחד לצורך ייצור מוצרים ואבות טיפוס וחשוב לצבור ידע נרחב בתחום על מנת להגיע לתוצאות הרצויות לכם בעת ההדפסה. חשוב להבין כי מדפסות התלת ממד פועלות בצורה רובוטית ולכן יש להתאים את חומר הגלם לכל מוצר ומוצר עם תכנון קפדני עד לשלב ביצוע ההדפסה עם הרובוט.

מדפסת פולימרים לחומר גלם PLA

אם אתם מנהלים מפעל או בית עסק וזקוקים לשיטות ייצור מהירות יותר, מדפסת פולימרים יכולה להיות הפתרון האופטימלי עבורכם. נכון להיום המדפסות הללו אינן משמשות עדיין לתהליכי יצור גדולים, אך היא יכולה לספק מענה יעיל ואמין לתהליכי פיתוח של מוצרים חדשים ושיווקם מול דירקטורים בחברה ומול משקיעים. אחת המדפסות הפופולריות ביותר כיום בתחום התלת ממד, היא מדפסת לייצור מוצרי PLA. חומר הגלם PLA הינו חומר גמיש ונוח מאוד לשימוש והוא עשוי מחומרים טבעיים כמו תירס ולכן נחשב גם לידידותי לסביבה. חומר ה-PLA מספק דיוק מרבי לעבודה ויכולת התקשות מהיר לאחר ביצוע ההדפסה.

מדפסת פולימר ABS למפעלי תעשייה

חומר גלם נוסף המתאים למדפסת פולימר הינו חומר הגלם ABS. זהו חומר גלם הנחשב לתוצר של תעשיית הנפט וניתן ליצור איתו מוצרים קשיחים ואיכותיים במיוחד המתאימים לשימוש בתעשיות השונות. בשונה מייצור מוצרים באמצעות חומר הגלם PLA, שימוש בחומר הגלם ABS מחייב משטח ייחודי של המדפסת היכול לבצע חימום של החומר תוך כדי תהליך הייצור.

הדפסת פולימרים באמצעות מדפסות איכותיות

להזמנת שירותים מקצועיים להדפסת פולימרים או הזמנת מדפסות D3 למוצרים פולימרים, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המתמחה בייבוא מכונות תעשייתיות מתקדמות כבר למעלה מ-35 שנים ברציפות. מדפסות תלת הממד של החברה נחשב לחוד החנית של הטכנולוגיה הקיימת היום בתחום עם מחירים שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר.

Call Now Button